O nás

Naše mise

Podporujeme regionální obchod s kvalitními zemědělskými produkty. Pomáháme našim partnerům z řad farmářů, pěstitelů a chovatelů automatizovat prodej a propagaci kvalitních domácích produktů Za tímto účelem nabízíme hotová, kvalitní technická řešení, která našim zákazníkům umožňují prodávat jejich produkty přímo koncovému spotřebiteli. Automatizace, snižování nákladů, zkracování dodavatelských řetězců a s tím spjatých dopadů na životní prostředí je trend naší doby. Stále více lidí preferuje zdravý způsob života a jsou ochotni zaplatit za lokální kvalitní produkty přiměřenou cenu. Vytváříme řešení pro lidi, kteří chápou a oceňují, co regionální zemědělství znamená pro každého z nás a pro prostředí, ve kterém žijeme. Podporujeme vás našimi řešeními prodejních automatů na vaší cestě k vlastnímu prodeji.

Proč Výdejmat.cz

Pečlivě nasloucháme našim zákazníkům a neustále vyvíjíme naše produkty a jejich možnosti. I po prodeji nabízíme servisní a poprodejní služby nezbytné pro bezproblémový a potravinově bezpečný provoz systémů. Vidíme vás jako dlouhodobého partnera a máme zájem maximalizovat váš příjem a spokojenost.

Přednosti Výdejmatu

Jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly přísným normám, splňovaly požadavky na bezpečnost, zajistili kvalitu a efektivnost prodeje

Námi dodávané prodejní automaty se vyznačují:

  • PEVNÁ A ODOLNÁ KONSTRUKCE
  • VYSOKÁ TERMICKÁ IZOLACE
  • DVOJITÝ VÝDEJNÍ SYSTÉM
  • VELKÁ KAPACITA PRODUKTŮ
  • ŠIROKÉ DVEŘE PRO VÝBĚR
  • SENZORY PRO REGISTRACI PRODEJE
  • VÍCE MOŽNOSTÍ PLATEBNÍCH SYSTÉMŮ
  • GSM / E-MAIL – TELEMETRIE
  • PLNÝ SERVIS A PODPORA

Moderní automat pro potraviny má nadčasový vzhled.

Velká a jasně osvětlená přední část pro optimální prezentaci produktů.

Inovativní, dotykově ovládaná klávesnice s osvětlenými číslicemi zajišťuje velmi dobrou čitelnost na světlých a tmavých místech.

Jasné informace o obsluze na velkém grafickém displeji s přehlednými popisky.

Robustní antivandalská dvířka

Naše výdejní automaty vyrábíme v EU

Nový software / hardware s rozšířenými funkcemi.

Skvělá univerzálnost pro různé tvary a rozměry produktů

12 měsíců, záruční servis a pozáruční servis. Dostupnost náhradních dílů…

Vysoký prodejní úspěch

Jako provozovatel automatu byste měli zvážit několik věcí, abyste dosáhli co nejvyššího prodejního úspěchu. V první řadě hraje důležitou roli umístění stroje. Zřízení prodejního automatu na vhodném místě zpravidla vede k vyšším prodejům. Umístěte automat na místo kde je velký pohyb lidí. Ideálně k nákupním centrům, průmyslovým zónám, centru městských částí, popřípadě přímo před Vaší provozovnu kam jsou lidé zvyklí chodit nakupovat během pracovních hodin….

Typ vašich produktů samozřejmě ovlivňuje výběr ideálního umístění. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Spokojení zákazníci

Jako provozovatel automatů těžíte nejen z atraktivního doplňkového prodeje, který můžete realizovat i v denních hodinách kdy jsou standardní prodejní místa zavřená. Přibudou vám také spokojení zákazníci prostřednictvím uživatelsky přívětivého provozu všech strojů a neomezeného přístupu k požadovaným produktům. Můžete si také vybrat z velkého výběru platebních systémů. Vybavte svůj stroj zařízením pro platby v hotovosti nebo přidejte čtečku karet pro EC a kreditní karty případně modul RFID pro bezkontaktní platby.